Oddajcie głos na ogródek terapeutyczny!

Nasz projekt złożony w konkursie TESCO "Decydujesz, pomagamy" pn. "Ogródek Terapeutyczny", który będzie realizowany z Zespołem Szkół nr3 we Włocławku, pozytywnie przeszedł pierwszy etap w ogólnopolskim konkursie i zakwalifikował się do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już od 8 marca.Celem projektu jest utworzenie ogródka terapeutycznego dla osób biorących udział w terapii, szczególnie uczniów niepełnosprawnych przy Zespole Szkół nr 3 we Włocławku. Powstanie zielone miejsce, w którym zostaną nasadzone różne rośliny, służące edukacji, terapii, rehabilitacji i praktycznej uprawy oraz hodowli. Zachęcamy do oddawania głosu na nasz projekt, w sklepach Tesco we Włocławku poprzez wrzucenie żetonu przy zakupach.