Dofinansowaliśmy wycieczkę do Jastrzębiej Góry

Dofinansowaliśmy wycieczkę do Jastrzębiej Góry dla uczniów ZS nr 3 - jednego z najbardziej popularnego nadmorskiego kurortu. Dzięki wsparciu darczyńców w dniach 25 – 28.04.2017 r. odbyła się wycieczka uczniów z Zespołu Szkół Nr 3 we Włocławku do Jastrzębiej Góry. Młodzież z Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy została zakwaterowana dzięki uprzejmości sponsorów p. Małgorzaty i Romana Zwiercan w pięknym ośrodku z ogrodem. Podczas pobytu nad morzem uczniowie mieli okazję poznania elementów  historii, przyrody, ukształtowania terenu. Wielu z nich było tu po raz pierwszy. Możliwość zobaczenia portu, statków, latarni morskich było niezapomnianym przeżyciem. Młodzież zwiedzała najciekawsze miejsca Gdyni, Sopotu, Gdańska i Helu oraz mniejszych miejscowości jak Wejherowo czy Jastarnia.
W trakcie pobytu w Jastrzębiej Górze odbyło się ognisko z kiełbaskami. W imprezie wzięli udział zaproszeni goście p. Małgorzata i Roman Zwiercan – główni sponsorzy wycieczki. W podziękowaniu otrzymali kosz z regionalnymi produktami z Włocławka oraz specjalnie wykonane na tą okoliczność filiżanki z włocławskiego fajansu z dedykacją od uczniów Zespołu Szkół Nr 3 we Włocławku. Młodzież podczas całego pobytu spotkała się z miłym i serdecznym przyjęciem. Cieszymy się że udało się nawiązać bardzo pozytywne i ciepłe relacje z osobami tak zaangażowanymi w działalność społeczną. Mamy nadzieję na dalszą współpracę na tym polu. Więcej szczegółów o wycieczce na stronie www.zs3z.pl

• 20170426_114222
  • 20170427_182906