Przekaż nam swój 1% Fundacja Caietanus KRS 0000495898

Dzień dziecka 2022

Wszystkie dzieci nasze są i życzymy uśmiechu, radości i beztroski, a dzieciom z Ukrainy pokoju i spełnienia marzeń Upominki .trafiły do wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr3 oraz dzieci z Ukrainy, mieszkających w rozlokowanych punktach mieście. Słodkie prezenty wykonano dzięki zebranym środkom podczas zbiórek: na meczu Anwil Włocławek , podczas koncertu w Parafia Ducha Świętego we Włocławku -Michelin, podczas motoświęconki ATH Moto Club Włocławek, zbiorki w Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy, Wzorcownia Włocławek oraz pikniku rodzinnego Zespół Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we Włocławku w Parku Słodowo we Włocławku. DZIEKUJEMY WSZYSTKIM, KTORZY WRZUCALI DO NASZYCH PUSZEK. To dzięki Wam przygotowaliśmy 445 upominków dla dzieci z niepełnosprawnościami, dzieci z Ukrainy oraz podopiecznych naszej Fundacji.