Targi zdrowia - Zapraszamy!

W dniu  3 października 2015 r. w C H Wzorcownia odbędą się Targi Zdrowia. Podczas targów będzie przedstawiona oferta wystawców dotycząca: zdrowia, sanatoryjna, aktywnego stylu życia i odżywiania, rozrywki, sportowa edukacyjna, rozwijająca zainteresowania i pasję, turystykę, klubów, rehabilitacyjna, kosmetyczna, dla niepełnosprawnych i inne atrakcje, w tym dla osób 50+. Gwiazdą imprezy będzie DJ Wika, osoba która swoją aktywnością pobudza innych do działania i czerpania radości z życia.

W czasie imprezy na Placu Grodzkim przy Centrum Handlowym w godz. od 10.00 do 16.00 odbędzie się zbiórka krwi. Każdy z nas może się podzielić tym cennym darem. Zapraszamy szczególnie  krwiodawców.  Impreza wpisuje się w projekt  Fundacji Caietanus, dofinansowany przez Urząd Miasta i odbywa się pod patronatem Prezydenta  Włocławka.