Rowery-darowizna

Rajdy rowerowe, turystyka rowerowa- takie możliwości dzięki SPONSOROWI i Fundacji Caietanus, będą mieli uczniowie z Zespołu Szkół Nr3 we Włocławku, a szczególnie uczestnicy działającego w Szkole Zawodowej  Kółka Turystycznego.
W dniu 5 listopada odebraliśmy, zakupione przez SPONSORA i następnie przekazane na rzecz naszej fundacji, siedem rowerów. Zostały one zakupione po atrakcyjnej cenie w F.H.U. ROWERY R. Smoliński, I. Jamróz we Włocławku. Wspólnie razem z uczniami- uczestnikami koła turystycznego poszliśmy przeprowadzić rowery ze sklepu do ZS Nr3, gdzie zostały zaprezentowane Dyrekcji szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki pozyskanym rowerom, będziemy mogli wspólnie realizować wiele ciekawych i atrakcyjnych przedsięwzięć, zapewniającym  uczniom atrakcyjne formy spędzania  wolnego czasu. Bardzo dziękujemy SPONSOROWI i sklepom rowerowym Pana Ireneusza Jamróz.

• 20151105_150852
  • 20151105_151223