Gorący grudniowy czas w Fundacji Caietanus

Grudzień rozpoczęliśmy tradycyjnie od rozpoczęcia działań z „Podziel się świętami” i  wspólnej akcji z Firmą RUN Chłodnią „Sobotą z pierogami”. W dniu 5 grudnia grupa z Fundacji Caietanus, z Zespołu Szkól Nr3 oraz pracowników RUN Chłodni z Włocławka stawiła się w firmie na linii produkcyjnej pierogów. Wspólnie razem lepiliśmy świąteczne pierogi z kapustą i grzybami, które były dostępne w sprzedaży w sklepie firmowym RUN Chłodni. Odbyła się również ich degustacja w Zespole Szkól Nr3 we Włocławku GALERIA. Dochód ze sprzedaży pierogów został przeznaczony min. na przygotowanie paczek żywnościowych oraz inne cele charytatywne fundacji. Kolejne działania, to udział fundacji w kiermaszach świątecznych w Muzeum Etnograficznym, w Firmie Anwil,  Jarmarku Bożonarodzeniowym oraz w ZS Nr3. Tuż przed przerwą świąteczną przygotowano paczki żywnościowe, które przekazano najbardziej potrzebującym uczniom Zespołu Szkól Nr3.

Fundacja Caietanus wsparła  „Szlachetną Paczkę”, poprzez udział w projekcie fundatorów jako wolontariuszy. W kolejnych działaniach, przedstawiciele naszej fundacji wzięli udział w Forum Organizacji Pozarządowych, które odbyło się w Browarze B we Włocławku. Podczas Forum nasza Fundacja miała możliwość zaprezentować swoją działalność.  Ostatnim działaniem przed świętami była publiczna zbiórka i wspólna akcja naszej Fundacji, Społeczników z Tesco oraz uczniów ZS Nr3 pt. „W krainie piernika – Biała Szkoła”. Celem przedsięwzięcia była wspólna świąteczna zabawa, dzieci, uczniów przy dekorowaniu pierników oraz z Mikołajem i przy okazji zbiórka środków na wsparcie zimowego wyjazdu grupy uczniów do Zakopanego. W tym miejscu Fundacja Caietanus dziękuje wszystkim sponsorom, wolontariuszom, społecznikom i innym osobom za pomoc w realizacji licznych grudniowych działań- Bardzo Wam wszystkim dziękujemy. Na koniec grudnia przychodzi czas podsumowań i życzeń na Nowy Rok.

Więcej zdjęć na rodzinka.wloclawek.pl