Kolejne spotkania w ramach realizowanych pojektów.

W ramach projektu pn. "Nie piję - jestem w ciąży" odbyło się kolejne spotkanie ze specjalistą. Tym razem pogadankę dla dziewcząt ze szkoły ponadgimnazjalnej poprowadził lekarz ginekolog dr Iwona Tomczewska. Tematem pogadanki było właściwe zachowanie i dbanie o zdrowie kobiety w ciąży. Dziewczęta zadawały pytania, otrzymały również ulotki informacyjne dot. tematyki projektu. W najbliższym czasie odbędzie się jeszcze spotkanie z psychologiem oraz będą rozprowadzane materiały informacyjne: plakaty, ulotki i kalendarze. Trafią one do MZOZ, przychodni K, uzależnień, oraz pedagogów szkół ponadgimnazjalnych i innych zainteresowanych. W TV Kujawy będzie emitowany spot reklamowy dot projektu.

Natomiast w projekcie "Klub Filmowy Kajtek" odbywają się cykliczne spotkania. Uczestnicy brali udział w spotkaniach w kinie, w klubie w TV Kujawy i z montażystą. Uczestnicy podczas spotkań poznawali najnowszą ofertę filmową, prezentowali różne amatorskie filmiki, brali udział w warsztatach z montażystą, podczas montażu zebranych nagranych materiałów oraz wysłuchali pogadanki na temat zasad umieszczania różnych materiałów w sieci i wynikających z tego konsekwencji.

W najbliżyszm czasie w ramach realizowanych projektów odbędą się pogadanki profilaktyczne z psychologiem i socjoterapeutą a w Klubie Filmowym będą nagrywane przez uczestników filmiki i sonda przedświąteczna oraz odbędzie się konkurs wiedzy o filmie pt. "Nasze znane filmy".   Projekty będą realizowane do końca roku 2016. Projekty są współfinansowane przez Gminę Miasto Włocławek.

• 20161107_141847
  • 20161107_160741