Podziel się świętami zakończenie

PODZIEL SIĘ ŚWIĘTAMI
Właśnie zakończyliśmy drugą akcję pn. "Paczka świąteczna" w ramach grudniowego przedsięwzięcia "Podziel się świętami". Na początku grudnia Fundacja Caietanus rozpoczęła całe przedsięwzięcie mikołajkową akcją "Sobota z pierogami", w czasie której wspólnie z RUN Chłodnia przygotowano limitowaną partię świątecznych pierogów, które można zakupić min. w sklepie firmowym. Następnie dzięki licznym wolontariuszom, sponsorom oraz zebranym środkom, pod hasłem "Paczka świąteczna" przygotowano paczki żywnościowe, które zostały w dniu 18 grudnia br przekazane najbardziej potrzebującym uczniom Zespołu Szkół Nr3 we Włocławku. Zasadnicza część przedsięwzięcia "Podziel się świętami" powoli się kończy, jednak Święta Bożego Narodzenia przed nami. Każdy jeszcze może coś zrobić biorąc hasło za swoje motto. Poprzez przedsięwzięcie "Podziel się świętami" chcemy zwrócić uwagę mieszkańców Włocławka, że każdy może pomóc, w różny sposób, na ile może. Wokół nas jest wiele świątecznych akcji, jednak jeszcze więcej potrzebujących osób. Wystarczy, zauważyć wokół siebie takie osoby, którym możemy pomóc w okresie przedświątecznym: zrobić zakupy, wykonać prace porządkowe, podzielić się świątecznymi potrawami, czy zaprosić do świątecznego stołu - najzwyczajniej podzielić się swoim czasem. Tak niewiele trzeba, by sprawić komuś radość.
Fundacja Caietanus bardzo DZIĘKUJE RUN Chłodnia,sponsorom wszystkim, instytucjom osobom indywidualnym za włączenie się w nasze akcje i całe przedsięwzięcie pod hasłem "Podziel się świętami".
Życzymy, by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosły Wszystkim pokój i wiele radości, w tym z dzielenia się z innymi.
Wesołych Świąt.